Elevator Logo

Mes - Strateginių Transformacijų Biuras

Visapusiškai įsitraukę į strateginių sprendimų priėmimą, padėsime Jūsų verslui augti sparčiau, įgyvendinti reikalingas transformacijas ar įveikti krizines situacijas.
Verslininkas ant kalno šviečia su prožektoriumi į visatos dangų
Analizė
Kritinis Mąstymas
Logika
Priežasties-pasekmės ryšys
Sintezė su patirtimi
Daug strėlių sminga į taikinį

„Daugelį metų sėkmingai vadovavau vidutinėms ir stambioms Lietuvos ir tarptautinėms įmonėms – visais atvejais pasiekdavome iškeltų tikslų ir išpildydavome sėkmingas verslų transformacijas. Žinau, ką reikia daryti, kai verslas plaukia pavėjui ir kai ima pūsti galingi priešpriešiniai vėjai. Šiandien savo patirtimi ir kompetencijomis dalinuosi su verslais, kurie nebijo žiūrėti pirmyn.”

Vadovaujantysis Partneris, Mindaugas Liaukonis

Mūsų Komanda

Mindaugas Liaukonis – verslo vystymo profesionalas, turintis daugiau nei dvidešimties metų lyderystės patirtį įmonių pokyčių valdyme.

„Moku rasti atsakymus į klausimus, numatyti pasekmes ir priimti efektyvius sprendimus. Mane motyvuoja kylantys iššūkiai ir tikiu, kad iš situacijos be išeities yra keletas galimybių! Kas man padeda gilintis į Jūsų situaciją, klausytis ir išgirsti? Nuoširdus noras bei užsibrėžtumas padėti Jūsų verslui augti būtent Jums tinkama kryptimi.”

Mindaugo kompetencijos:

  • Esminės problemos suradimas ir sprendimų įgyvendinimas valdant pokyčius iki pat rezultato
  • Strateginis planavimas bei vykdomasis valdymas
  • Pardavimai ir rinkodara
  • Finansai, biudžetas, sąnaudų valdymas
  • Struktūra bei procesai
  • Gamybos efektyvumas

„Neužsiimu motyvuojančiomis ir neįpareigojančiomis šnekomis apie verslo problemas. Labiausiai patinka veikti ir pasiekti užsibrėžtą rezultatą.”

Mindaugas Liaukonis
Rūta Gvazdaitienė, Finansų optimizavimo ekspertė ELEVATOR.LT
Rūta Gvazdaitienė

Finansų optimizavimo ekspertė

Finansų valdymo profesionalė, turinti didelę finansų direktorės bei įmonių valdymo patirtį. Jos žinios bei analitiniai gebėjimai, sprendimų priėmimo tikslumas ir gebėjimas optimizuoti finansus padeda organizacijai maksimizuoti pelną ir sumažinti rizikas.
Silvija Petrošiūtė, Personalo (HR) ekspertė ELEVATOR.LT
Silvija Petrošiūtė

Personalo (HR) ekspertė

HR profesionalė daugiau nei dvidešimt metų dirbanti personalo valdymo srityje. Padeda surasti ir atrinkti tinkamus žmones į reikalingiausias pozicijas. Turi gerus įgūdžius užmezgant kontaktą ir palaikant bendravimą su visų amžiaus grupių, išsilavinimo lygių, etninių grupių, tautybių bei socialinių sluoksnių žmonėmis. Įmonėse atlieka strateginio personalo vadovo darbą – personalo planavimas, biudžeto sudarymas ir kontrolė derinant su visos įmonės verslo strategija.

Silvija pabrėžia: „Visada buvau „žaidžiantysis treneris“. Ne vienoje klientų įmonėje buvau atsakinga už darbuotojų saugos ir sveikatos, viešųjų ir vidinių ryšių, bendrojo dokumentų valdymo sritis, darbą su išorinėmis valdžios įstaigomis (Darbo Inspekcija, Sodra, Migracijos tarnybomis ir kt.), darbą su profesinėmis sąjungomis derantis ir pasirašant kolektyvines sutartis bei kiti personalo vadovui būdingi darbai. Atskirais atvejais mano užduotis atėjus į įmonę yra per sutartą laiką parengti personalo ir kitų susijusių sričių valdymo strategiją, numatyti taktinius žingsnius ir, paruošus tam darbui vidinį žmogų, atsitraukti.“
Ugnius-Savickas, Inovacinių pokyčių ekspertas ELEVATOR.LT
Ugnius Savickas

Inovacinių pokyčių ekspertas

Organizacijų, vadovų bei vadovaujančių komandų konsultantas su 20 metų konsultavimo ir lektorystės patirtimi, apimančia ugdymo programų kūrimo ir įgyvendinimo, strateginių sesijų moderavimo ir inovacijų fasilitavimo veiklose.

Ugnius: „Esu provokatorius pokyčiams, inovacijoms, drąsesniam pažinimui, augimui. Konsultuoju įvairios apimties verslus, rengiu sisteminio ugdymo projektus ir juos įgyvendinu, todėl galiu pritaikyti profesines žinias asmenybiniam ir verslo augimui akseleruoti.“

Dainius Urbonavičius Lean 6 Sigma Master
Dainius Urbanavičius

Procesų ekspertas
Lean 6 Sigma Master Black Belt

Procesų konsultantas ir treneris, turintis 25 metų patirtį, padedantis daugiau nei 100 organizacijų geriau apdoroti vertę.

 

Dainius: „”Lean diegimuose”, kuriuose norėta greito rezultato – jie žlugo. Nesvarbu, kad buvo orientuojamasi į vertę, srautą ir kitus svarbius TPS dalykus. Pagrindinė Lean dedamoji yra… nuolatinis tobulinimas! Ilgalaikė perspektyva ir ultramaratono vykdymas. Jis padarė Toyotą tokią, kokia ji yra šiandien.
Organizacijos, kurių vaidmuo ilgalaikis, gali išsilaikyti po saule tik nuolatinio tobulinimo dėka. Taip, kaip mes kas rytą valomės dantis, darome mankštą prižiūrėdami savo organizmą, taip ir organizacijos turi atrasti laiko nuolatiniam tobulinimui. Priešingu atveju – atsilikimas, gėdos jausmas ir degradacija.”

Klientai:

Elevator kliento Lestena logo
Elevator kliento Daviva logo
Elevator kliento Metalo Asai logo
Elevator kliento Kemperiai365 logo
Elevator kliento Ervoltas logo