Elevator Logo

Privatumo Politika

Sveiki atvykę į ELEVATOR svetainę, kuri priklauso UAB Solvitex, registruotai Lietuvoje, Europos Sąjungoje.

Ši Privatumo Politika (“Politika”) yra skirta jūsų prieigai ir naudojimuisi šia svetaine ir informacijai, kuria jūs dalinatės šioje svetainėje. Šioje Privatumo Politikoje, “ši svetainė” reiškia elevator.lt

Informacijos surinkimas ir jos naudojimas

  • Informacija, kuria jūs dalinatės su mumis: Jei jūs dalinatės informacija su mūsų svetaine, tokia kaip jūsų el.paštas bei vardas ir pavardė, mes šią informaciją surinksime. Mes naudosime šią informaciją tam, kad su jumis susisiekti, jums suteikti mūsų paslaugas ar pagerinti mūsų svetainę, kuria jūs naudojatės.
  • Informacija, kuri yra surenkama automatiškai: Kaip ir dauguma svetainių administratorių, mes galimai rinksime informaciją apie jūsų vizitą šioje svetainėje, kurią interneto naršyklės ir serveriai suteikia, kaip pavyzdžiui, naršyklės tipas, kalba, svetainė, iš kurios ateinate, data ir laikas, (IP) adresas. Mes renkame šią informaciją, kad galėtume geriau suprasti savo svetainės vartotojus ir pagerinti jiems teikiamas paslaugas šioje svetainėje.

Informacijos laikymas

Mes galimai laikysime jūsų informaciją, naudodamiesi nuotolinių išteklių (angl. „cloud services“) paslaugų tiekėjais. Šiuo metu, mes naudojame šiuos paslaugų tiekėjus:

Informacijos dalinimasis 

Mes nesidalinsime jūsų informacija ir neparduosime jus identifikuojančios informacijos, kurią mes surenkame iš jūsų ar kurią mes sukuriame jūsų vizito metu, išskyrus atvejus, kuriuos mes paaškiname šioje skiltyje. 

Slapukai 

Mes naudojame Google Analytics , kuri mums duoda informaciją apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine ir tuo būdu mes galime patobulinti mūsų svetainės paslaugas jums. Šios svetainės lankytojai, kurie savo kompiuteriuose nenori įgalinti slapukų, turėtų prieš naudojantis šia svetaine savo naršyklėse nustatyti slapukų atsisakymą.

Modernizavimas 

Mes modernizuosime ar ištrinsime jūsų asmeninę informaciją, jei jūs mūsų paprašysite, nebent mes būtume teisiškai įpareigoti ją saugoti. Mus galite pasiekti parašę el.laišką į mindaugas@elevator.lt 

Teisiniai klausimai

Mes galimai privalėsime atskleisti informaciją tam, kad sutikti su Lietuvos Respublikos ar Europos Sąjungos teise. 

Pakeitimai

Ši Politika yra aktyvi. Mes galimai keisime šią Politiką karts nuo karto ir mes pasidalinsime pakeitimais šiame puslapyje, taigi mielai kviečiame jus užsukti į šį puslapį. Jei jūs tęsiate savo naudojimąsi šia svetaine po to, kai nauji pakeitimai įsigaliojo, reiškia, kad sutinkate su pakeista Politika.

Kontaktai

Jei turite klausimų ar komentarų apie šią Privatumo Politiką, kreipkitės į mus el.paštu: mindaugas@elevator.lt